[mtitle]HOW TO SHOP[/mtitle]

[quicksteps style="how_to_shop"]

[quickstep number="1" color="#CD2122"] Login or create new account. [/quickstep]

[quickstep number="2" color="#CD2122"] Review your order. [/quickstep]

[quickstep number="3" color="#CD2122"] Payment & FREE shipment [/quickstep]

[/quicksteps]

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support [ @ ] website.com . Thank you!

[mtitle]SHOWROOM HOURS[/mtitle]

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

Utwórz konto

*

*

*

*

*

*

Nie pamiętam hasła

*

Regulamin Rezerwacji

 1. Rezerwacji można dokonać wypełniając dane w polu rezerwacji.
 2. Dokonując rezerwacji Klient wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych tylko i wyłącznie w zakresie niezbędnym do dokonania rezerwacji przez Instytut Zdrowia Człowieka, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926 z późn. zm.).
 3. Dokonując rezerwacji Klient może wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych do celów marketingowych Instytutu Zdrowia Człowieka.
 4. Osoba dokonująca rezerwacji oświadcza, że przed wysłaniem Formularza Rezerwacji zapoznała się z Regulaminem Rezerwacji i akceptuje jego warunki.
 5. Rezerwacji dokonuje się na osobę, która będzie dokonywać płatności przesyłając formularz za pośrednictwem panelu rezerwacyjnego. Po otrzymaniu formularza, na adres mailowy Klienta zostanie przesłane potwierdzenie rezerwacji.
 6. Rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłaceniu 30% zadatku. Nie wpłacenie zadatku w określonym terminie powoduje automatyczne anulowanie rezerwacji.
 7. Płatności należy dokonywać zgodnie z potwierdzeniem rezerwacji.
 8. W przypadku rezygnacji (również z przyczyn losowych i rodzinnych) rezerwującemu przysługuje zwrot zadatku tylko w przypadku sprzedania pokoju.
 9. Ośrodek zastrzega sobie prawo nie potwierdzenia lub odwołania rezerwacji z przyczyn technicznych.
 10. W przypadku odwołania rezerwacji przez Ośrodek wpłacony zadatek zwracany jest w całości na konto osoby, która dokonała rezerwacji (zadatki nie są zwracane w formie gotówkowej).
 11. Potwierdzona rezerwacja i następnie nie wykorzystanie całości bądź części pobytu zgodnie z rezerwacją na skutek wcześniejszego opuszczenia Ośrodka (bez względu na przyczynę) obciąża Gościa w 100% wartości usługi noclegowej wg pierwotnie zarezerwowanego i potwierdzonego terminu i okresu pobytu.
 12. Także nie wykorzystanie całości pobytu przez Gościa na skutek późniejszego przyjazdu niż wynika to z rezerwacji nie skutkuje obniżeniem płatności za usługę.
 13. Niestawienie się Gościa w Ośrodku do godziny 10.30 rano dnia następnego (przyjazd na drugi dzień) jest równoznaczne z rezygnacją z pobytu, jeżeli Gość wcześniej nie powiadomił recepcji o fakcie późniejszego przybycia. W tym przypadku zadatek wpłacony przy rezerwacji nie jest zwracany.
 14. Płatności pozostałej części opłaty za pobyt Goście dokonują bezpośrednio przy zakwaterowaniu w Ośrodku w dniu przyjazdu.
 15. Płatność za pobyt jest płatnością za usługę noclegową.
TOP